RN73H2BTTD3302C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3302C10
JLCPCB Part #
C4157490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS