SR73W3ATTER470F
MFR.Part #
SR73W3ATTER470F
JLCPCB Part #
C186688
Description
1W 470mΩ SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS