RK73H2HTTE3014F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3014F
JLCPCB Part #
C2581108
Description
-55℃~+155℃ 3.01MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS