RK73G2ATTD8202F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8202F
JLCPCB Part #
C6648860
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS