RN732ATTD1500A10
MFR.Part #
RN732ATTD1500A10
JLCPCB Part #
C4268441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS