RK73G2ARTTD1132D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1132D
JLCPCB Part #
C6388046
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS