SG73P2BRTTD8663F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8663F
JLCPCB Part #
C5751065
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS