RK73G2ATTD7680D
MFR.Part #
RK73G2ATTD7680D
JLCPCB Part #
C6388931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS