AR0805FR-07300RL
MFR.Part #
AR0805FR-07300RL
JLCPCB Part #
C4007689
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS