SG73P2ERTTD121G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD121G
JLCPCB Part #
C5894219
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS