RN73H2ETTD1841A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1841A10
JLCPCB Part #
C3930858
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS