RK73G2ATTD6203C
MFR.Part #
RK73G2ATTD6203C
JLCPCB Part #
C6182028
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS