RN73H2ETTD3832C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3832C10
JLCPCB Part #
C4216547
Description
250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS