RK73G2ATTD6201C
MFR.Part #
RK73G2ATTD6201C
JLCPCB Part #
C5850877
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS