RK73G2ATTD8203C
MFR.Part #
RK73G2ATTD8203C
JLCPCB Part #
C7284483
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS