SG73S1JTTD204G
MFR.Part #
SG73S1JTTD204G
JLCPCB Part #
C4260684
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS