RN73R2ATTD8560F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD8560F25
JLCPCB Part #
C2505396
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 856Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS