RN732ATTD2051D100
MFR.Part #
RN732ATTD2051D100
JLCPCB Part #
C4204667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS