RN73H2BTTD17R2C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD17R2C50
JLCPCB Part #
C2555799
Description
-55℃~+155℃ 17.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS