RN73H2ETTD4172B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4172B25
JLCPCB Part #
C3954977
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS