RK73G2ATTD5602C
MFR.Part #
RK73G2ATTD5602C
JLCPCB Part #
C6388889
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS