RN73R2BTTD2150D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2150D25
JLCPCB Part #
C2527785
Description
-55℃~+155℃ 200V 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS