RK73G2ATTD5600C
MFR.Part #
RK73G2ATTD5600C
JLCPCB Part #
C6975015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS