SG73S2ERTTD2202D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2202D
JLCPCB Part #
C6222483
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS