WK73S2JTTE47LJ
MFR.Part #
WK73S2JTTE47LJ
JLCPCB Part #
C2547135
Description
-55℃~+155℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS