RK73G2ATTD4872C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4872C
JLCPCB Part #
C6182004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS