RK73G2ATTD7872C
MFR.Part #
RK73G2ATTD7872C
JLCPCB Part #
C7049643
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS