RK73B2ATTD301J
MFR.Part #
RK73B2ATTD301J
JLCPCB Part #
C316763
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS