SG73W2HTTE473M
MFR.Part #
SG73W2HTTE473M
JLCPCB Part #
C4011661
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS