RK73G2ATTD4750F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4750F
JLCPCB Part #
C7049585
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS