RK73G1JRTTD6651F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6651F
JLCPCB Part #
C6388844
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS