RN732BTTD7062F25
MFR.Part #
RN732BTTD7062F25
JLCPCB Part #
C4061932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS