RN731JTTD19R1F25
MFR.Part #
RN731JTTD19R1F25
JLCPCB Part #
C4194085
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS