SG73P2BTTD272J
MFR.Part #
SG73P2BTTD272J
JLCPCB Part #
C4235211
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS