RK73G2ATTD4122F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4122F
JLCPCB Part #
C7284399
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS