RN732ATTD8560F25
MFR.Part #
RN732ATTD8560F25
JLCPCB Part #
C4058528
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS