ERJ-U06J123V
MFR.Part #
ERJ-U06J123V
JLCPCB Part #
C1858944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS