HV73V2ATTD2673F
MFR.Part #
HV73V2ATTD2673F
JLCPCB Part #
C4081713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS