SG73S1JTTD23R7F
MFR.Part #
SG73S1JTTD23R7F
JLCPCB Part #
C4199780
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS