RK73B2BTTD111J
MFR.Part #
RK73B2BTTD111J
JLCPCB Part #
C719296
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS