RK73G2ATTD2610C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2610C
JLCPCB Part #
C5851707
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS