RK73G2BTTD2670C
MFR.Part #
RK73G2BTTD2670C
JLCPCB Part #
C5874994
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS