CR103R90F
MFR.Part #
CR103R90F
JLCPCB Part #
C4192371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS