RK73B1FRTTBL471G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL471G
JLCPCB Part #
C4285869
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 470Ω Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS