SG73S2E1RTTD7320F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD7320F
JLCPCB Part #
C7079805
Description
-55℃~+155℃ 1W 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS