RK73G2ATTD2611D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2611D
JLCPCB Part #
C6648630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS