RK73G2ATTD2551F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2551F
JLCPCB Part #
C5724805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS