RN73H1JTTD3121D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3121D50
JLCPCB Part #
C4198409
Description
100mW 3.12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS