RK73G2ATTD2553F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2553F
JLCPCB Part #
C5874452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS