RK73G2ATTD2550F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2550F
JLCPCB Part #
C5874446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS